6We wtorek, 25 października odbyło się w naszej szkole podsumowanie konkursu ?Let?s decorate a pumpkin? skierowanego dla klas 0-3, organizowanego przez panie anglistki- panią Anetę Błaszczyk, panią Sonię Zielińską i panią Jagodę Balicką. Fenomenalne prace konkursowe, czyli dynie przyozdobione na 1000 różnych sposobów, wystawione zostały w holu naszej szkoły w pawilonie klas 0-3 na pierwszym piętrze. Pajączki, ośmiornice, wróżki, Minionki, koty, jednorożce czy latarnie, to tylko niektóre z dyniowych kreacji, które zostały przedstawione w pracach konkursowych.

Laureatami konkursu zostali:
1 miejsce: Zuzanna Ś, kl. 3b
2 miejsce: Illia D., kl. 3a,
3 miejsce: Jan O., kl. 1d,
4 miejsce: Aleksander I., kl. 1a
Wyróżnieni: Franciszek G. kl. 1b, Szymon Ś. kl. 1c, Marysia M. kl. 2a, Szymon P. kl. 2b, Lidia G. kl. 2b, Sonia P. kl. 2b, Jakub W. kl. 3c, Zosia K. kl. 3b, Alicja B. kl. 3b oraz Kornelia M. kl. 0b.
Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz słodką przekąskę. Serdecznie dziękujemy za liczny udział i piękne prace konkursowe!